štvrtok, 08 júl 2021 12:55

DEVA SPORT ACADEMY - workshop pre futbalových trénerov. Možnosť predĺženia platnosti licencie

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Snimka obrazovky 2021 07 08 o 13.11.48Odborný vzdelávací workshop pre trénerov a športovcov, ktorí sa chcú zlepšovať a posunúť výkon na vyššiu úroveň. Vhodné pre všetkých futbalových trénerov a hráčov. V spolupráci so slovenským futbalovým zväzom.Akreditované pre futbalových trénerov s licenciou UEFA A, UEFA B a SFZ Fitness - 7.8.2021 a 4.9.2021.

4 vzdelávacie okruhy workshopu 

 • 1
  Dýchanie ako nástroj k lepšiemu výkonu a efektívnej regenerácii
  V úvodnej časti sa budeme venovať najdôležitejším faktorom, ktoré sa týkajú dýchania u športovcov. Vužívať budeme naše poznatky a skúsenosti z techniky Oxygen Advantage a z oblasti fyziotréningu a biomechaniky dýchania, čiže využitie bráničného dýchania v tréningu a v bežnom živote.
 • 2
  Hlboký stabilizačný systém a skutočná sila stredu tela
  V druhej časti sa naučíme fakty a mýty o hlbokom stabilizačnom systéme a povrchovými svalmi. Vysvetlíme si vplyv sily stredu tela na efektivitu pohybu. Táto časť je orientovaná na stavanie pevných základov veľkého domu, ktorým je naše telo.
 • 3
  Funkčná noha
  V tretej časti workshopu sa zameriame na vybalansovanie oboch dolných končatín a sústredíme sa na vyváženosť opornej a švihovej funkcii. Vysvetlíme si súvislosti medzi klenbou chodidla, kolenami, bedrovými kĺbmi a driekovou chrbticou. 
 • 4
  Prevencia zranení u športovcov
  V záverečnej časti si ukážeme kompenzačné cvičenia a vysvetlíme si ich význam v športe. Zároveň sa naučíme správne využívať koncentrické a excentrické cvičenia. 
  Podrobnosti a možnosti prihlásenia nájdete TU: https://devagym.sk/devasportacademy-skryta-vykonnost-workshop/
 
Videné 890 krát Naposledy zmenené nedeľa, 20 marec 2022 07:59
Rastislav Vincúr

Administrátor portálu

Pre písanie komentárov sa prihláste

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top
Súbory cookie nám uľahčujú poskytovať pre Vás naše služby. Používaním týchto stránok nám dávate súhlas používať súbory cookie. Zároveň súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov na tejto stránke.