piatok, 03 júl 2020 08:18

Plánované školenia a ostatné vzdelávanie trénerov - formou webinárov /aktualizované/

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

logo novéAkcie vzdelávania trénerov - školenia, semináre organizované TÚ SFZ: (pravidelne aktualizované každý týždeň) posledná aktualizácia 24.6.2022

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA A SEMINÁRE TRÉNEROV

Do Úradnej správy SFZ 24.06.2022 – Technický úsek – Oddelenie vzdelávania trénerov

 

  • V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vzdelávania trénerov kontaktujte zamestnancov oddelenia vzdelávania trénerov. Školenia trénerov – Peter Štefaňák (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.), Kontinuálne vzdelávania a trénerské licencie – Michal Švihorík (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).
  • Žiadosti o predĺženie trénerskej licencie sa od 01.06.2020 podávajú výhradne cez ISSF – Konto trénera/Elektronická podateľňa/Žiadosť o predĺženie trénerskej licencie. Podrobný popis postupu je zverejnený na stránke SFZ v sekcii SFZ/Tréneri/Dokumenty. Žiadosti sa podávajú posplnení požiadaviek rozsahu „Ďalšieho vzdelávania“, najskôr mesiac pred vypršaním jej platnosti.
  • Od 01.01.2022 TÚ SFZ – Odd. VT ruší vydávanie trénerských licencií v plastovej forme. Všetky potrebné údaje na pôsobenie v súťažiach v pozícii trénera sú evidované v ISSF a sú prepojené v tomto systéme navzájom. Papierovú kópiu aktuálnej trénerskej licencie si môže tréner vytlačiť priamo vo vlastnom profile trénera po kliknutá na danú licenciu. Plastové licencie sa budú vydávať na vyžiadanie len trénerom pôsobiacim v zahraničí.

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV

Podrobné informácie ohľadom organizácie školení, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na internetovej stránke SFZ v časti Tréneri/Školenia.

  • Školenie trénerov UEFA C licencie 2022 v Trenčíne v termíne 27.08. – 30.10.2022. Prihlásiť sa na školenie je možné do 15.08.2022.

 

UZNANÉ AKTIVITY KONTINUÁLNEHO VZDELÁVANIA TRÉNEROV

Pre splnenie podmienok "Kontinuálneho vzdelávania trénerov” (tzv. predlžovanie trénerských licencií), sú uznávané aj webináre dištančnou formou. Aktuálny zoznam pre jednotlivé trénerské licencie a podrobné informácie nájdete na internetovej stránke SFZ v časti SFZ/Tréneri/Kontinuálne vzdelávanie.

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu je Konferencia trénerov SFZ 2021 organizovaná dištančnou formou – formou webinárov. Ponúkaný obsah je dostupný na stránke vzdelavanie.digital. Podrobné informácie sú zverejnené na internetovej stránke SFZ (Tréneri/Kontinuálne vzdelávanie) a boli zaslané mailom registrovaným trénerov v ISSF.

 

Videné 4651 krát Naposledy zmenené piatok, 24 jún 2022 15:00
Rastislav Vincúr

Administrátor portálu

Pre písanie komentárov sa prihláste

Staršie príspevky nájdete v našom archíve

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top
Súbory cookie nám uľahčujú poskytovať pre Vás naše služby. Používaním týchto stránok nám dávate súhlas používať súbory cookie. Zároveň súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov na tejto stránke.