nedeľa, 23 február 2014 10:23

Prihlášky na UEFA B - pravidelná aktualizácia !!! Doporučený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(11 hlasov)

 

logoclanok120

(posledná aktualizácia: 9.12.2020)

 Upozorňujeme trénerov, ktorí majú záujem o zvyšovanie kvalifikácie, že musia spĺňať podmienky, ktoré ukladajú smernice SFZ a sú uvedené v sekcii "DOKUMENTY".

 

 PRIHLÁŠKY  NA KURZ UEFA B licencie

prihlasovanie sa uskutočňuje výlučne cez:  https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Vzdelávanie trénerov organizuje výlučne SFZ. Od Januára 2019 všetky vzdelávacie akcie, regionálnych a oblastných futbalových zväzov budú riadené Technickým úsekom SFZ. Plánované akcie  školenia) budú prebiehať schvalovacím procesom a prihlasovanie na tieto akcie budú centrálne cez Ticketing, portál SFZ. https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Školenie trénerov UEFA B licencie bude organizované raz do roka. Pre región západ je predbežne plánovaný začiatok na mesiac február 2019. Školenie bude rozdelené do 12 blokov - 120 hodín (60 teória, 60 prax)  

 Podmienky prijatia naškolenie trénerov licencie „UEFAB“ podľa smernic SFZ a program jednotlivých výukových blokov sú uvedené na https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Predpokladaná cena školenia je 300 € podľa reálnych nákladov. (V prípde zvýšenia nákladov sa doplatok sa stanový podľa reálnych nákladov v priebehu kurzu). 

  Najbližší pravdepodobný termín otvorenia kurzu bude máj  2021

                                                          

 Táto časť je pravidelne aktualizovaná. 

 

Videné 47700 krát Naposledy zmenené štvrtok, 18 február 2021 18:44
Rastislav Vincúr

Administrátor portálu

Pre písanie komentárov sa prihláste

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top
Súbory cookie nám uľahčujú poskytovať pre Vás naše služby. Používaním týchto stránok nám dávate súhlas používať súbory cookie. Zároveň súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov na tejto stránke.