BRANKÁR

BRANKÁR

pondelok, 01 december 2014 13:03

Reflexný tréning pre brankárov

Napísal(a)

1. tenisové loptičky držať pred brankárom v predpažení
1-1. tréner hádže loptičku spoza chrbta
1-2. kopy volejom s vyhodením lopty pred seba

dragoszimgPsychodynamics is a term used so far this thinking if we are to developv only in psychology, especially in one of certain characteristics in humans, we the major schools of psychology, which need to make the environment emphasizes the dynamic forces that appropriately influenced him, enabling govern human personality. him to the development of these traits. Theories of Personality called Do you want to create the perfect man - behavioral recognize that man over his create an ideal environment for him. Entire personal and social Do psychodynamics can be "translated" development, as a result of the impact for football? Certainly yes - if you study of positive and negative stimuli , what connects reasoning and learning different forms of behavior movement, and how many calls of this and reaction, and learning is reinforced type occurs in the game of football. In or undermined by a system of penalties psychodynamic exercises we can train and rewards. Learning and experience in a player 's ability to make decisions influence who they become. In short - it and changes as soon as possible, is what a man, how it behaves, we can depending on the number of emerging have an impact from the outside, external stimuli - visual, auditory and through its environment. As a result of tactile.

nedeľa, 08 december 2013 15:34

Komplex 8 cvičení 2

Napísal(a)

Cieľ brankárskeho cvičenia:
Uvádzam komplex ôsmych cvičení pre dvoch brankárov. Pri každom cvičení si brankár zdokonaľuje zručnosti v koordinácii, rýchlosti, sily a techniky.

nedeľa, 08 december 2013 15:30

Komplex 8 cvičení 1

Napísal(a)

Popis cvičenia:
- cvičenia vykonávame vo vhodnom priestore, nemusí to byť pokutové územie
- k cvičeniu potrebujeme tri lopty a dve prekážky
- pripravíme si 8 stanovíšť

nedeľa, 08 december 2013 12:19

Cvičenie dvaja brankári s trénerom

Napísal(a)

Cieľ prípravného cvičenia:
Cvičenie, pri ktorom sa trénujú dvaja brankári je zamerané na koordináciu, spracovanie a vedenie lopty, premiestňovanie sa, chytanie a zakladanie útokov vyhodením. Prakticky spájame viac cvičení.

Cieľ prípravného cvičenia:
Cvičenie, pri ktorom sa trénujú dvaja brankári je zamerané na koordináciu nôh a následne chytanie lopty, vedenie lopty nohou a prihrávka nohou. Prakticky spájame viac činností. Cvičenie vykonávame v pokutovom území.

Cieľ prípravného cvičenia:
Cvičenie, pri ktorom sa trénujú dvaja brankári je zamerané na chytanie strieľaných lôpt, vedenie lopty nohou, prihrávka nohou a zakladanie útoku rukou. Prakticky spájame viac cvičení. Toto cvičenie je určené pre skupinu brankárov dorasteneckého veku a starších.

nedeľa, 08 december 2013 12:09

Chytanie strieľaných lôpt

Napísal(a)

Cieľ prípravného cvičení:
Cvičenie, pri ktorom sa trénujú dvaja brankári je zamerané na chytanie strieľaných lôpt a chytanie prihrávok smerujúcich cez bránkové územie. Prakticky spájame dve cvičenia. Toto cvičenie je určené pre skupinu brankárov dorasteneckého veku a starších.

Strana 1 z 4

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top
Súbory cookie nám uľahčujú poskytovať pre Vás naše služby. Používaním týchto stránok nám dávate súhlas používať súbory cookie. Zároveň súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov na tejto stránke.